Існує велика різноманітність азартних ігор: відео покер, слоти на реальні гроші, баккара, які пропонують нам рейтинги ТОП казино Україна. Серед найпопулярніших залишається саме рулетка. За весь час існування рулетки було придумано сотні стратегій і методик гри. У даній статті ми розглянемо і обговоримо систему Фібоначчі.

Букмекерську систему Фібоначчі можна описати як більш складну версію системи Мартінгала. Таким чином, система Фібоначчі також є прогресивною, що означає, що ставка залежить від результату попередньої ставки – після кожної програної ми збільшуємо ставку, а після кожної перемоги зменшуємо її. Однак у цій системі ми використовуємо послідовність Фібоначчі для обчислення наступного кола, формулу, яка була розроблена ще в 13 столітті Фібоначчі. Це дуже просто, і для тих, хто захоплений силою математики, додамо, що принцип, представлений в послідовності Фібоначчі, висловлює ідею золотого перетину, яке матеріалізується в багатьох різних сферах життя, наприклад, в природі, архітектурі або мистецтві.
Цей метод ставок в рулетці вимагає меншого збільшення розміру ставки від гри до гри. В результаті, ваші втрати менше, але відновлення займає більше часу, якщо ви потрапили в погану смугу.

Яка ставка?

Спочатку розглянемо принцип, за яким створюється класична послідовність Фібоначчі. Кожне слово послідовності є сумою двох попередніх (за винятком перших двох слів послідовності). Це найкраще видно з цифр: 0, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584 що стосується перекладу цього правила в обговорювану букмекерську систему, то кожен програний купон означає розміщення іншої ставки на суму 2 попередніх ставок. У випадку серії невдалих купонів це буде виглядати так:

1. ставка на 1 фунт стерлінгів (число 0 ігнорується),
2. ставка на 1 фунт стерлінгів,
3. ставка на 2 фунти стерлінгів,
4. ставка на 3 фунти стерлінгів,
5. ставка на 5 фунтів стерлінгів і т. д.

Коли ставка виграшна, ставщик повинен повернутися на один рівень. Наприклад, якщо виграшний купон був розміщений на 13 фунтів, то наступний купон повинен бути розміщений на 8 фунтів. Якщо і в цей раз ставки зроблені правильно, тобто після 2 виграшів, то гравець повинен знову зробити початкову ставку. Звичайно, починати робити ставки з 1 фунта необов’язково.

Система Фібоначчі-переваги і недоліки

Класична прогресія (система Мартінгала) дуже ризикована, і в порівнянні з нею, система Фібоначчі пропонує набагато менший ризик банкрутства. Збільшення ставки після кожної програної ставки на початку гри не так значно, як в класичній прогресії. Завдяки цьому рішенню, якщо у вас однакова сума грошей, система Фібоначчі дозволяє гравцеві грати на більшій кількості етапів, ніж система Мартінгала, або – дивлячись на це з іншого боку – його банкролл може бути менше.

Букмекерська система Фібоначчі, безумовно, більш безпечна, ніж класична прогресія, але якщо дивитися на неї з більш широкої точки зору, то існують і системи букмекерства, які набагато менш ризиковані. На більш пізній стадії укладення парі ставки починають рости все швидше і швидше, і якщо буде довга серія невдач і банкролл буде недостатньо великим, гравець збанкрутує. Ось чому при виборі системи Фібоначчі у букмекера повинен бути великий капітал. Але це ще не кінець недоліків даної системи. Прибуток, отриманий з такою букмекерською системою, не є відносно високою, тому система не є особливо прибутковою.

Коли може працювати система Фібоначчі?

Якщо ви розглядаєте питання про те, чи варто робити ставки в іграх на реальні гроші за допомогою системи Фібоначчі, вам все одно потрібно знати, які ставки підходять для ставок таким чином. Ключовою умовою для ставок за системою Фібоначчі є сума коефіцієнтів на події – вони повинні бути вище 2,62, тому що тільки тоді виграш буде перевищувати суму ставок, зроблених на вже програли.