Існує велика різноманітність азартних ігор: онлайн відео покер, ігрові автомати на гроші на любу суму онлайн, баккара, які пропонують нам рейтинги ТОП казино Україна. Серед найпопулярніших залишається саме рулетка. За весь час існування рулетки було придумано сотні стратегій і методик гри. У даній статті ми розглянемо і обговоримо систему Фібоначчі.

Букмекерську систему Фібоначчі можна описати як більш складну версію системи Мартінгала. Таким чином, система Фібоначчі також є прогресивною, що означає, що ставка залежить від результату попередньої ставки – після кожної програної ми збільшуємо ставку, а після кожної перемоги зменшуємо її. Однак у цій системі ми використовуємо послідовність Фібоначчі для обчислення наступного кола, формулу, яка була розроблена ще в 13 столітті Фібоначчі. Це дуже просто, і для тих, хто захоплений силою математики, додамо, що принцип, представлений в послідовності Фібоначчі, висловлює ідею золотого перетину, яке матеріалізується в багатьох різних сферах життя, наприклад, в природі, архітектурі або мистецтві.
Цей метод ставок в рулетці вимагає меншого збільшення розміру ставки від гри до гри. В результаті, ваші втрати менше, але відновлення займає більше часу, якщо ви потрапили в погану смугу.

Яка ставка?

Спочатку розглянемо принцип, за яким створюється класична послідовність Фібоначчі. Кожне слово послідовності є сумою двох попередніх (за винятком перших двох слів послідовності). Це найкраще видно з цифр: 0, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584 що стосується перекладу цього правила в обговорювану букмекерську систему, то кожен програний купон означає розміщення іншої ставки на суму 2 попередніх ставок. У випадку серії невдалих купонів це буде виглядати так:

1. ставка на 1 фунт стерлінгів (число 0 ігнорується),
2. ставка на 1 фунт стерлінгів,
3. ставка на 2 фунти стерлінгів,
4. ставка на 3 фунти стерлінгів,
5. ставка на 5 фунтів стерлінгів і т. д.

Коли ставка виграшна, ставщик повинен повернутися на один рівень. Наприклад, якщо виграшний купон був розміщений на 13 фунтів, то наступний купон повинен бути розміщений на 8 фунтів. Якщо і в цей раз ставки зроблені правильно, тобто після 2 виграшів, то гравець повинен знову зробити початкову ставку. Звичайно, починати робити ставки з 1 фунта необов’язково.

Система Фібоначчі-переваги і недоліки

Класична прогресія (система Мартінгала) дуже ризикована, і в порівнянні з нею, система Фібоначчі пропонує набагато менший ризик банкрутства. Збільшення ставки після кожної програної ставки на початку гри не так значно, як в класичній прогресії. Завдяки цьому рішенню, якщо у вас однакова сума грошей, система Фібоначчі дозволяє гравцеві грати на більшій кількості етапів, ніж система Мартінгала, або – дивлячись на це з іншого боку – його банкролл може бути менше.

Букмекерська система Фібоначчі, безумовно, більш безпечна, ніж класична прогресія, але якщо дивитися на неї з більш широкої точки зору, то існують і системи букмекерства, які набагато менш ризиковані. На більш пізній стадії укладення парі ставки починають рости все швидше і швидше, і якщо буде довга серія невдач і банкролл буде недостатньо великим, гравець збанкрутує. Ось чому при виборі системи Фібоначчі у букмекера повинен бути великий капітал. Але це ще не кінець недоліків даної системи. Прибуток, отриманий з такою букмекерською системою, не є відносно високою, тому система не є особливо прибутковою.

Коли може працювати система Фібоначчі?

Якщо ви розглядаєте питання про те, чи варто робити ставки в іграх на реальні гроші за допомогою системи Фібоначчі, вам все одно потрібно знати, які ставки підходять для ставок таким чином. Ключовою умовою для ставок за системою Фібоначчі є сума коефіцієнтів на події – вони повинні бути вище 2,62, тому що тільки тоді виграш буде перевищувати суму ставок, зроблених на вже програли.